0542 556 74 83
0544 690 72 98

Biz Kimiz ?

TUTKU Nakliyat, taşımacılık sektöründeki köklü tecrübesiyle, İç Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin heryerine Sigortalı Nakliyat Hizmeti sunmaktadır. Yozgat'ın nakliye firması Tutku Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık, Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti, Asansör Kiralama Hizmeti, Eşya Ambalajlama Paketleme, Mobilya Sökme ve Montaj Hizmeti, Ev Ofis İşyeri Taşıma, Eşya Taşıma, Şehirler Arası Nakliye, Şehir içi Taşımacılık, Şehir dışı Taşımacılık, Kurumsal Yük Taşıma Hizmetleri ile Nakliye sektöründe lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız sunduğu hizmetlerde, nakliye konusunda tecrübeli kadrosu ve son teknoloji araçlarıyla ilk elden aracısız, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Şirket Sahipleri

RECEP HÖKELEKLİ
0544 690 72 98

YASİN HÖKELEKLİ
0542 556 74 83

Satandartlarımız

01

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Güvenilir , kaliteli , uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı zarar görmeden söküp taşıma işleminden sonra tekrar montajlanıp evinize yerleştirilir.

02

Fiyat belirleme

Firmamız evden eve nakliyat işlerinde müşterilerimize eşyaların tespitinden sonra kesin bir fiyat vermektedir. Bu sayede eşyaların taşınması sırasında oluşacak anlaşmazlıklar ortadan kaldırılır.

03

Fiyat Kriterleri Belirleme

Biliyoruz ki her evde farklı yoğunlukta ve farklı taşıma riskleri olan eşyalar mevcuttur. Bu nedenle taşınan eşyaların ambalajlanmasından , taşıyan personel sayısına , kamyon boyutlarından , evdeki eşyaların yogunluğuna kadar bütün her şey hesaplanır ve fiyat belirlenir.